Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunTFT Set 11 Ne Zaman Gelecek?

TFT Set 11 Ne Zaman Gelecek?

TFT oyuncularının yeni sete olan özleminin en çok arttığı, TFT set 11 ne zaman gelecek diye en çok sorulduğu dönemde harika bir haberle karşınızdayız. Evet, artık kesin olarak TFT set 11 çıkış tarihini biliyoruz ve sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

TFT Set 11 Ne Zaman Gelecek?

TFT Set 11 Ne Zaman Gelecek

Riot Games tarafından League of Legends şampiyonlarının içinde bulunduğu küçük bir oyun olarak yayınlanan TFT, oyuncular tarafından gerçekten çok sevildi. Öylesine fark yarattı ki oyuncular her yeni yama için TFT set 11 ne zaman gelecek diye soruyor, yeni seti merakla bekliyorlar. TFT set 11, 15 – 17 Mart 2024 tarihinde oyuna eklenecek.

14.5 ve 14.6 yamalarından birisinde TFT’ye eklenmesini beklediğimiz set 11 hakkında siz de heyecanlıysanız ve TFT set 11 ne zaman gelecek diye soruyorsanız artık ne kadar beklemeniz lazım biliyorsunuz. Henüz resmi tarihler açıklanmamış olsa da Mart 2024 TFT sevenler için eğlenceli ve yeniliklerle geçecek gibi görünüyor.

TFT Set 11 Şampiyonları

TFT set 11 henüz Riot Games tarafından resmi olarak duyurulmadığı için kesin olarak hangi şampiyonların olacağını bilemiyoruz ancak bazı tahminlerde bulunmak gerekirse Smolder gibi bir şampiyonun oyuna dahil olduğunu unutmamalısınız. Yani TFT Set 11 şampiyonları;

  • Smolder
  • Shyvana
  • Aurelion Sol

Yukarıda gördüğünüz ejderha temalı şampiyonların set 11 ile beraber TFT’ye eklenmesini bekliyoruz. Böylece Team Fight Taktics Set 11 ne zaman gelecek diye soranlar için yeni gelecek buffların da ejderler ile alakalı olabileceğini söyleyebiliriz. Bunların tahminden ibaret olduğunu unutmamalısınız.

TFT Set 11 Nasıl Oynanır?

TFT set 11 nasıl oynanır derken aslında TFT set 11 ne zaman gelecek sorusundan önceki tarihlerde yeni seti nasıl oynayacağınızı düşünüyorsanız bu konuda size yardımcı olabiliriz. TFT yeni seti 11’i günler, haftalar öncesinden oynamak istiyorsanız TFT PBE sunucularını deneyebilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir