Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPalworld Konsol Komutları

Palworld Konsol Komutları

Palworld sunucularında çok daha aktif bir oyun geçirmek istiyorsanız Palworld konsol komutlarını biliyor olmalısınız. Bu içeriğimizde Palworld admin komutlarını sizler için listeledik. Hangi komuta ihtiyacınız varsa içeriğimizde bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Palworld Konsol Komutları

Palworld Konsol Komutları

Palworld konsol komutları sayesinde sunucunuzda Palworld oynayan oyuncularla iletişim halinde kalabilir, oyunu çok daha heyecanlı, eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca taşkınlık yapan, oyununuzu bozan oyunculardan kurtulmak için de konsol komutlarına ihtiyacınız olacaktır. Sizler için tüm Palworld konsol komutlarını sıraladık;

  • /Broadcast {Mesajınız}: Tüm oyunculara mesaj gönderir.
  • /Info: Sunucu adı, saati gibi sunucu bilgilerini içeren bir bilgi penceresi açar.
  • /Save: Sunucuyu kaydeder.
  • /ShowPlayers: Sunucudaki oyuncuların listesini gösterir.
  • /TeleportToPlayer {SteamID}: Sunucudaki oyuncuya ışınlanır.
  • /TeleportToMe {SteamID}: ID’sini yazdığınız oyuncuyu sizin yanınıza ışınlar.
  • /KickPlayer {SteamID}: ID’sini yazdığınız oyuncuyu sunucudan atar.
  • /BanPlayer {SteamID}: ID’sini yazdığınız oyuncuyu sunucudan banlar.
  • /Shutdown {Geri Sayım} {Mesajınız}: Geri sayım yerine yazacağınız saniye sonrasında, yazdığınız mesaj yayınlanacak ve sunucu kapanacaktır.
  • /DoExit: Diğer komutlar kullanmadan sunucuyu tamamen kapatır.

Palworld admin komutlarını sadece sunucuda bulunan adminlerin kullanabileceğini unutmamalısınız. Eğer adminlik yetkiniz yoksa tüm bu komutlardan faydalanmanız mümkün değildir. Ancak kendi Palworld sunucunuzu kurarsanız admin komutlarını sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Konsol komutlarını boş yere kullanıp oyuncuların hevesini kaçırmamaya özen göstermelisiniz.

Palworld Konsol Komutları Nereye Yazılır?

Palworld Konsol Komutları Nereye Yazılır

Palworld oynarken bir yandan konsol komutlarını kullanmak istiyorsanız artık Palworld admin komutlarının hepsini öğrendiniz. Ancak tüm bunları nereye yazacağınızı bilmiyorsanız neyi, neden öğrendiğinizin pek anlamı yok demektir. Palworld konsol komutları nereye yazılır?

Palworld komutlarının yazılması için oyunda doğrudan bir konsol bulunmamaktadır. Eğer Palworld Console Cammandslerini kullanmak istiyorsanız sol altta bulunan Palworld chat yani sohbet ekranına sizlerle paylaştığımız Palworld Console Commandslerini yazmalısınız. Sonrasında Enterlamanız yeterli olacaktır.

Palworld Konsol Komutları Kullanmak Ban Sebebi Mi?

Palworld console commands diye arama yapan oyuncuların çoğu Palworld Türkçe yaması olmadığı için İngilizce arama yapmak zorunda kalıyor ve karşılarına çıkan içeriklerde aradıkları her soruya yanıt bulamıyorlar. Bu konuda size yardımcı olalım.

Hayır, Palworld komutlarını kullanmak ban yemenize neden olmaz çünkü admin olduğunuz sunucular haricinde Palworld admin komutlarını kullanmanız mümkün değildir. Ancak başkalarının sunucularında adminlik yaparken haksız kararlar verirseniz yetkileriniz alınabilir.

Palworld Konsol Komutları Hile Mi?

Hayır, Palworld admin cammands hile yerine kullanılmamaktadır. Fakat ışınlanma gibi özelliklerin mevcut olduğunu düşünecek olursanız normalde hemen gidemeyeceğiniz, en hızlı Palworld bineklerine ihtiyaç duyacağınız alanlara kolayca gitmek bir nevi hile, uğraştan kaçınma olarak sayılabilir. Teleport kullanarak devasa Palworld haritasını küçültmenizi tavsiye etmiyoruz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir