Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPubgPUBG Facebook Bağlantısı Kaldırma

PUBG Facebook Bağlantısı Kaldırma

PUBG Mobile oyuncuları her hesap bağlantısından memnun kalmayabiliyorlar. PUBG Facebook bağlantısı kaldırma nasıl yapılır diye araştırıyorsanız içeriğimiz tam size göre bir rehber demektir. İçeriğimizi okuduktan sonra PUBG Mobile Facebook bağlantısını kolayca kaldıracaksınız.

PUBG Facebook Bağlantısı Kaldırma Nasıl Yapılır?

PUBG Facebook Bağlantısı Kaldırma Nasıl Yapılır

PUBG Mobile oyuncuları oyuna daha hızlı girebilmek, aylık ödüllerden faydalanmak, hesaplarını oluşturmak için sosyal medya bağlantılarını kullanıyorlar. PUBG Facebook bağlantısı kaldırma rehberine geldiğinize göre siz de Facebook bağlantınızdan memnun değilsiniz demektir. Öyleyse açıklayalım, PUBG Mobile Facebook bağlantısı kaldırma;

  • PUBG hesabınızla bağlantısı kesmek istediğiniz Facebook hesabınıza giriş yapın.
  • Ekranın sağ üstündeki profil resminize tıklayın.
  • Profilinizden “Ayarlar ve Gizlilik” butonuna tıklayıp, Ayarlar’ı seçin.
  • Karşınıza çıkan menüden “Uygulamalar ve Siteler” başlığına tıklayın.
  • PUBG oyununu bulun ve hemen yanındaki Kaldır’a tıklayın.
  • Gerekli izinleri verin ve işlemi sonlandırın.

Yukarıdaki adımları doğru sırayla takip ettiğinizde hiç bir zorluk yaşamadan PUBG Facebook bağlantısı kaldırma işlemlerini başarıyla tamamlayabilirsiniz. Eğer bir hatayla karşılaşacak olursanız yorumlar kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Böylece sizin için farklı çözümler üretebilir, içeriğimizi güncelleyebiliriz.

PUBG Mobile Facebook Bağlantısı Nedir?

Facebook bağlantısı konusundan bu kadar uzun bahsettikten sonra bağlantının ne işe yaradığını da sizlerle paylaşmak istiyoruz. PUBG Mobile oynarken yapacağınız Facebook bağlantısı sayesinde arkadaşlarınızla birlikte PUBG Mobile oyununda buluşabilir, oyuna tek tuşla giriş yapabilirsiniz.

Aynı zamanda doğrulama ve bağlama ödüllerini kazanırken, aylık ödüllerden de faydalanabilirsiniz. PUBG Mobile Facebook bağlantısı kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir