Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunNeed for Speed Unbound 2 Kişilik Nasıl Oynanır?

Need for Speed Unbound 2 Kişilik Nasıl Oynanır?

Eski oyunların kalitesi ve geçmiş özlemiyle oynanması sürecinde bazı sorular aklınıza takılabilir. Bu içeriğimizde Need for Speed Unbound 2 kişilik nasıl oynanır sorusuna yanıt vereceğiz. İçeriğimizi okuduktan sonra arkadaşınızla birlikte Need for Speed oynama hayaline kavuşacaksınız.

Need for Speed Unbound 2 Kişilik Nasıl Oynanır?

Need for Speed Unbound 2 Kişilik Nasıl Oynanır?

NFS Unbound iki kişilik nasıl oynanır araması aradan geçen yıllara rağmen hala tazeliğini korumaktadır. Eğer siz de benzer bir şekilde yanıt arıyor, dostlarınızla beraber NFS oynamak istiyorsanız sorunun yanıtına kendi sisteminize uygun olacak şekilde ulaşmalısınız. Need for Speed Unbound 2 kişilik nasıl oynanır sorusuna farklı platformlar için yanıt vereceğiz.

  • PS5
  • PS4
  • PC

Gördüğünüz gibi üç farklı platform için Need for Speed Unbound 2 kişilik nasıl oynanır sorusuna yanıt verecek, merakınızı yıllar sonra da olsa yanıtlayacağız. Platformlar arasındaki farkları gözeterek kendi platformunuza uygun adımları takip edebilirsiniz. Böylece iki kişi Need for Speed Unbound oynama keyfine erişebilirsiniz.

NFS Unbound 2 Kişilik Nasıl Oynanır PS5?

NFS Unbound PS5 2 kişilik nasıl oynanır diye soran oyuncuların tamamı ekranı komple bölmek ve iki kişi olarak Unbound oynama keyfine erişmek istiyorlar. Ancak ne yazık ki Need for Speed Unbound 2 kişilik nasıl oynanır sorusuna olumlu yanıt veremeyeceğiz. PS5 iki kişi Unbound oynama imkanını tanımamaktadır, PS5 çok oyuncu desteği sağlamamaktadır.

Ancak tek cihaz üzerinden iki kişi Need for Speed oynamanız mümkün olmasa da yerel bir ağ ile bağlanmış iki PS5’i kullanarak NFS iki kişilik olacak şekilde oynayabilirsiniz. Bu süreçte desteğe ihtiyacınız olmayacağını, adımların oldukça basit olduğunu söyleyebiliriz. Yerel ağ üzerinden birbirine bağlı cihazları tanıttıktan sonra oyunu açıp CO:OP modunu başlatabilirsiniz.

NFS Unbound 2 Kişilik Nasıl Oynanır PS4?

PS5 platformunda olduğu gibi PS4 üzerinde de çok oyunculu destek açık değildir. Yani NFS Unbound PS5 2 kişilik nasıl oynanır sorusuna verdiğimiz, çok oyuncu desteği sağlanmamaktadır, yanıtını PS4 için de tekrarlamak zorunda kalacağız. Arkadaşlarınızla beraber PS4 ile NFS Unbound iki kişilik oynamak istiyorsanız işiniz gerçekten zordur. Ancak PS5’te olduğu gibi PS4 ile de yerel ağ ve paylaşımlı oyun ile iki kişilik NFS oynayabilirsiniz.

NFS Unbound 2 Kişilik Nasıl Oynanır PC?

Need for Speed Unbound 2 kişilik nasıl oynanır sorusuna sadece konsollar üzerinden yanıt vermek masaüstü oyuncularını yok saymak olacaktır. Eğer bir konsola sahip değilseniz NFS Unbound bilgisayarda iki kişilik nasıl oynanır sorusuna ayrıca yanıt bulmalısınız. Yine aynı yerel ağ bağlantısını paylaşan iki bilgisayarı kullanarak Need for Speed Unbound’ı çoklu oyuncu modunda oynama imkanını sağlayabilirsiniz.

Need for Speed iki Kişilik Oynanır Mı?

Need for Speed iki Kişilik Oynanır Mı?

Aslında Need for Speed Unbound 2 kişilik nasıl oynanır sorusuna uzun uzun yanıt verdiğimize göre Need for Speed iki kişilik oynanır mı sorusunun yanıtı doğal olarak evet olacaktır. Evet, iki kişilik Need for Speed oynayabilirsiniz. Fakat bu aşamada yerel bir ağda olmak zorunda olduğunuzu unutmamalısınız.

Eski bir oyun olmasından ötürü Need for Speed‘in kendi imkanlarıyla iki bilgisayar olmadan size çoklu oyuncu modu sunması mümkün değildir. Eğer Need for Speed klavye ve gamepad ile iki kişi oynanır mı diye soruyorsanız hayır, harici yazılım kullanmadan böyle bir imkan bulunmamaktadır.

Need for Speed Split Screen Desteği Var Mı?

Hayır, içeriğimizin tamamında bahsettiğimiz gibi NFS Unbound sadece yerel ağ üzerinden iki kişilik bir oyun olmaktadır. Tek ekran ve tek sistem üzerinden NFS oynamak istiyorsanız bu konuda ciddi bir sorun yaşayacaksınız demektir. Çünkü biraz önce de söylediğimiz gibi Need for Speed oyununda split screen özelliği bulunmamaktadır. Yani tek ekranı ikiye bölerek klavye ve gamepad ile NFS oynayamazsınız.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir