Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunLoL Clash Ne Zaman? Clash Takvimi

LoL Clash Ne Zaman? Clash Takvimi

League of Legends oyuncuları için Clash turnuvaları çok ama çok değerlidir. LoL Clash ne zaman diye soruyorsanız sizler için detaylı bir içerik hazırlamaya çalıştık. Eğer League of Legends Clash 2024 takvimini merak ediyorsanız en doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz.

LoL Clash Ne Zaman?

LoL Clash Ne Zaman?

League of Legends oynarken arkadaşlarınızla Flex atmaktan eğleniyor, takım oyunu oynamak konusunda oldukça ısrarcıysanız LoL Clash ne zaman diye soruyor, merakınıza yenik düşüyorsunuzdur. Bu konuda size yardımcı olabilmek için LoL Clash 2024 takvimini hazırladık ve resmi duyurularla güncellemeye devam ediyoruz.

  • 27-28 Ocak 2024
  • 24-25 Şubat 2024
  • 23-24 Mart 2024

Yukarıda görmüş olduğunuz LoL Clash ne zaman sorusu yanıtları doğrudan resmi kaynaklardan alınan bilgilerle içeriğe eklenmiştir. Resmi olarak ertelemeler, güncellemeler ve değişiklikler geldiğinde sizin için içeriğimizi, listeyi güncellemeye, güncel tutmaya devam edeceğiz.

LoL Aram Clash Ne Zaman?

Eğer LoL Clash ne zaman diye sorma amacınızın temel nedeni LoL Aram Clash ne zaman sorusuna yanıt almaksa bu konuda da size yardımcı olmak istiyoruz. Aram Clash de bildiğiniz gibi aram haritasında geçmektedir, tarihler ve kurallar oldukça benzerdir.

  • 23-24 Mart 2024

İlk listemizde paylaştığımız Clash tarihine ortak şekilde aram Clashin de yayınlanacağını düşünüyoruz. Aramda clash atmayı kaçırmamak istiyorsanız içeriğimizi düzenli olarak takip etmelisiniz.

LoL Clash Girmek İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

LoL en iyi URF şampiyonlarını kullanarak URF modunda eğlencenin dibine vurduktan sonra oldukça ciddi bir Clash aşamasına dahil olmak sandığınızdan daha zorlu olabilir. Sadece karşılaşmaların zorluğu değil, Clash’e dahil olmak da sandığınızdan daha zordur.

  • 30. seviye olmak,
  • Derecenizin olması,
  • En az 24 şampiyon sahibi olmak,
  • Clash biletine sahip olmak,

Listemizde gördüğünüz gereksinimleri karşılıyorsanız LoL Clash aşamasına sorunsuz şekilde dahil olabilirsiniz. Eğer gereksinimleri karşılamıyorsanız da tarihler listemizdeki tarih gelene kadar gereksinimleri karşılamak için vaktiniz var demektir. Daha fazla zaman kaybetmeyin.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir