Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunKnight Online Start Gelmiyor Hatası

Knight Online Start Gelmiyor Hatası

Knight online oyuncuların alışık oldukları bir bakım, sunucu kapanma saatleri vardır. Ancak her zaman bu saatler birbirini tutmuyor ve oyuncular Knight Online start gelmiyor hatasını araştırmaya koyuluyorlar.

Knight Online Start Gelmiyor Hatası Nedir?

Knight Online Start Gelmiyor Hatası

Knight Online‘ı başlattığınızda normalde karşılaştığınız, her gün defalarca gördüğünüz Start yazısı gelmiyorsa işler sizin için pek yolunda gitmiyor demektir. Ama üzülmeyin, sadece sizin için değil. Knight Online start gelmiyor hatası planlı bakımdan kaynaklanmaktadır.

Knight Online sunucu bakımları normalde iki haftada bir Perşembe günleri yapılmaktadır ancak acil bir güncelleme olduğunda haftalık bakım bir önceki güne alınabiliyor yani Çarşamba gününe. Sunucu bakımı son bulana kadar Knight Online start gelmiyor hatası ile karşı karşıya olacaksınız.

Knight Online Start Ne Zaman Gelecek?

Uzun bir bekleme sürecinin sizi beklediğini düşünüyorsanız aslında pek yanılmıyorsunuz. Yapılan resmi açıklamalara göre Knight Online sunucuları gece saat 04:00’a kapandı. Normal bakımların ortalama 4 saat kadar sürmesi yani sabah 08:00 sularında açılması beklenir. JR saatlerinden sonra, Knight Online Boss satlerinden biraz önce…

İçinde bulunduğumuz bakım için normalin dışında ise bakımın öğlen saatlerine kadar sürebileceğini düşünebilirsiniz. Eğer kesin olarak bir saat istiyorsanız veremeyiz, ancak tahminen Knight Online Start öğlen 12:30 civarında gelecektir. Bekleme süreniz biraz daha artabilir.

Knight Online Start Gelmiyor Çözümü

MMORPG oyuncuları için uzun süre beklemek katlanılabilir bir durum değildir. Bu konuda size kötü bir haberimiz var. Knight Online Start gelmiyor hatası için beklemekten başka çözümünüz yoktur. Sunucu bakımı sona erdiğinde rahatlıkla sunuculara bağlanabilecek, Knight Online farmınızı yapmaya devam edeceksiniz.

  • VPN kapatın.
  • Clienti yeniden başlatın.
  • Bağlantınızı kontrol edin.
  • DNS ayarlarınızı yapın.

Eğer sunucu bakımının bittiğinden eminseniz ve hala Knight Online start gelmiyor hatasını alıyorsanız yukarıdaki yöntemleri teker teker denemelisiniz. Bu süreçte pek zorlanacağınızı düşünmüyoruz, anlamadığınız çözüm önerilerimizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir