Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaInstagram Akış Yenilenemedi Hatası

Instagram Akış Yenilenemedi Hatası

Instagram akış yenilenemedi hatası sizden kaynaklı olmayan bir sorundur. Bu hatayla karşılaştığınızda ellerinizi telefondan yavaşça çekip keyfinize bakabilirsiniz. Sizlere akış yenilenemedi hatası nedir, açıklıyoruz.

Ayrıca Bakınız : Instagram Önbellek Temizleme

Instagram Akış Yenilenemedi Hatası Nedir?

Instagram Akış Yenilenemedi Hatası Nedir?

Instagram akış yenilenemedi hatası, Instagramın sahibi olan Meta şirketinin sunucularının instagramla bağlantısının gittiğini anlamına gelir. Bu bağlantı kopmasıyla da yeni veri aktarımı olmadığından dolayı, akış yenilenemedi hatasıyla karşılaşırsınız. Yani halk ağzıyla söylecek olursak instagram çöktü.

Instagram Akış Yenilenemedi Hatası Nasıl Düzeltilir?

Eğer akış yenilenemedi hatasıyla karşılaşıyorsanız bu hata genellikle sizden kaynaklı değildir ve bunun bir kaç nedeni olabilir, bu nedenler;

  • instagram çökmesi,
  • yazılımsal hatalar,
  • uygulamanın yeni sürümü,
  • internet bağlantınızda sorun olabilir,

Bu hata sonucu yapmanız gereken ilk şey internet bağlantınızı kontrol edip app store veya play storedan uygulamanın yeni sürümü var mı onu kontrol etmek olacaktır. Eğer bunlarda bir sorun yoksa sizden kaynaklı bir problem değildir ve instagram çökmüştür.

Instagram’ın kesin çöktüğünü öğrenmek için bağlantıya tıklayarak aşağıda bulunan son 24 saatlik instagram sunucu durumunu kontrol edebilirsiniz.

Instagram Akış Yenilenemedi Hatası

Resimde de gördüğünüz gibi bugün ki akış yenilenemedi hatasının sebebi instagram sunucularına erişimin kesilmesidir. Sizle alakalı bir sorun bulunmamaktadır.

Instagram Akış Yenilenemedi Hatası Ne Zaman Düzelir?

Genellikle instagram sunucusundan kaynaklı olan bu hata ortalama olarak 30 dk – 1 saat aralığında, bazense daha erken bir şekilde yetkililer tarafından çözülüp, instagram tekrar aktif hale gelmesi sağlanabilir. Artık bu hatanın sizden kaynaklı olmadığını bildiğinize göre çözüm için tek yapmanız gereken şey beklemek olacaktır.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir