Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaInstagram Çöktü Mü?

Instagram Çöktü Mü?

Bazı günler instagramda oluşan hatalar nedeniyle sürekli sorulmaya başlanan ilk soru instagram çöktü mü? oluyor. Genelde de bu durumda cidden instagram çökmüş oluyor. Instagram erişimin gitmesiyle ilgili bilgileri size aktarıyoruz.

Instagram Çöktü Mü?

Instagram çöktü mü sorusundan önce kontrol etmemiz gereken iki şey olacaktır. Bunlardan birincisi klasik olarak internet bağlantımız ve ikincisi ise uygulamanın güncel olup olmadığıdır. Uygulamanın yeni sürümü yayınlandığında da yine akış yenilenemedi hatası alabiliyoruz.

Instagram erişiminin olup olmadığının kontrolünün en kolay yöntemi ise sunucuların aktif olup olmadığını kontrol ederek sağlayabiliriz. Instagram downdetector sayesinde instagramın çöküp çökmediğini istediğimiz zaman takip edebiliriz.

Instagram Çöktü Mü?

5 Mart 2024 saat 18:30-19:30 arası gördüğünüz üzere instagram sunucularına erişim kesilmiş ve instagram çökmüştür. Bu yazılım veya sunucu kaynaklı olabilir, tek bildiğimiz şey sizden kaynaklı olmadığıdır.

Instagram Ne Zamandır Kapalı?

Instagram yaklaşık olarak son 1 saattir yani bölgeler arası sunucu erişimin farkını göze alarak 18:00-20:00 saatleri arasında kapalı olarak kaldı. Instagramın çöküş süreçleri genellikle ortalama aynı saatlerde yoğunluk üstüne denk gelebilecek şekilde olabilir.

Instagram Ne Zaman Açılır?

Instagram çöktükten sonra genellikle 1 saat içinde tekrar açılır. Sunucu bazlı lokasyonlara göre sizin erişiminizle alakalı bazı durumlarda ise bu 2 saati bulabilir. Sorun sizden kaynaklı olmadığından dolayı bu süreçlerin sonunda instagram tekrar aktif olacaktır. Böylelikle instagram çöktü mü sorusunu yanıtlamış olduk.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir