Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaYazılımFoursquareFoursquare Konum Ekleme

Foursquare Konum Ekleme

Foursquare, yerelleştirilmiş arama ve konum bilgilerinden mükemmel faydalanan küresel bir platformudur. Sizlere tam aradığınız yeri, tüm tecrübelerle liste halinde ortaya koyarak bulmanızda yardımcı olur. Bu durumdan faydalanmak için sizde Sizde uygulama üzerinde listelenmek için Foursquare konum ekleme işlemini yapabilirsiniz.

Foursquare Konum Ekleme Nasıl Yapılır?

Sizde işletmenizin kullanıcılar tarafından yorum alarak önerilmesini istiyorsanız. Foursquare konum listeme sizin için mükemmel bir fırsat olabilir. Eski bir işletmeyseniz zaten konumlandırmanız çoktan yapılmıştır, hesabınızı yönetmek için bu işlemi yaparsanız sizin için faydalı olur. Foursquare konum ekleme işlemi için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • İşletmenizin yöneticiliğini almak için bağlantıya tıklayın,
  • İşletmenizi arayın,
  • Eğer işletmeniz listeli değilse aşağıda bulunan ‘click here add it’ e tıklayınız,
  • Daha sonra açılan sayfada ki bilgileri dolduruyoruz,
  • Ardından onaylama için önce telefon numarasını giriyoruz,
  • Sonrasında gelen ödeme sayfasında 20$ dolar karşılığında işletmenin sahipliğini doğruluyoruz,
  • Kısa süre sonra işletmeniz listelenmeye başlayacaktır.

Foursquare konum ekleme işlemi için zaten site sizi adımlarla birlikte yönlendirmeye devam edecektir. Bizde sizler için biraz daha adımları açalım.

Foursquare Kaydı

Foursquare Konum Ekleme

Adımlarda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak, foursquare işletme arama sayfanıza geliyoruz. Bu adımda yapacağınız şey işletmenizi burada bulmak, ben adımları test bir işletme üzerinden devam ettireceğim. Eğer daha önce konumunuz foursquare üzerinde ekli değilse en alt kısımda bulunan ‘click here add it’ kısmına tıklıyoruz.

Şirket Bilgi Formunu Dolduruyoruz

Foursquare Konum Ekleme

Gerekli olan bilgileri doldurup, kategorileri seçiyoruz. Bundan sonra onay aşamasına geçeceğiz bilgilerin doğruluğunu deyit edin.

Telefon Onayı

Foursquare Konum Ekleme

İşletme oluşturmak için telefon onayı kısmına geliyoruz, bu adımda telefon numaranızı giriyoruz.

İşletme Doğrulama Ücreti

Foursquare Konum Ekleme

Son adım olarak işletmenizin sizde olduğunu doğrulamak için 20$’lık bir ücret talebi var, bu adımdan sonra işletmeniz kısa süre sonra listelenmeye başlayacaktır.

Eğer işletmeniz daha önce ekliyse şirket bilgi formunu doldurma adımını geçip direk telefon ve ödeme onayı kısmına geleceksiniz. Burada kafanız karışırsa yorumlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir