Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunFar Cry Primal Kaç Saat?

Far Cry Primal Kaç Saat?

Far Cry serisinin en farklı yapımlarından bir tanesi olan Far Cry Primal kaç saat diye düşünüyorsanız siz de Far Cry Primal oynamakla oynamamak arasında kalıyorsunuz demektir. Sizler için Far Cry Primal hikayesini kaç saat incelemeye çalışacağız.

Far Cry Primal Kaç Saat?

Far Cry Primal Kaç Saat

Far Cry Primal kaç saat sorusuna yanıt vermek aslında doğrudan koca bir oyunu tek veya benzer oyuncu kafasıyla yanıtlamak anlamına geliyor. Bu nedenle size en doğru yanıtı vermek için ana hikayeyi ayrı, yan görevlerle uzamış bir oyunu ayrı olarak yanıtlamak istiyoruz.

Far Cry Primal ortalama 35 saat süren bir oyundur. Ancak bu 35 saat içerisinde ana hikayenin rolü ve yanında sizin oyuncu olarak yaptıklarınız ve yapmaya çalıştıklarınız da dahildir. Öyleyse sizler için Far Cry Primal kaç saat sorusuna biraz daha detaylı yanıt vermeye çalışalım.

Far Cry Primal Ana Hikayesi Kaç Saat?

Far Cry Primal kaç saat diye sorarken aslında Far Cry Primal ana hikayesi kaç saat öğrenmek istiyorsanız yanıtımız ortalama 25 saat olacaktır. Açık dünya elementlerine takılmadan, yan görev yapmadan ilerleyecek olursanız 25 saat gibi bir sürede Far Cry Primal ana hikayesini bitirebilirsiniz.

Far Cry Primal Yan Görevlerle Kaç Saat?

Ana hikayenin yanında yan görevleri de yapıp, açık dünyada biraz zaman geçirmekten keyif alacak bir oyuncuysanız işler sizin için biraz daha uzun sürecektir. Nereden baksak ortalama 45 saat kadar bir oynanış sizi bekliyor olacak, eğer suyunu sıkarsanız.

Far Cry Primal Oynanır Mı?

Ortalama bir oyuncu için Far Cry Primal kaç saat sorusuna 35 saat yanıtını vermiştik. Far Cry serisini seviyorsanız, Far Cry Primal ile 35 saat geçirmek sizi oldukça eğlendirecektir. Farklı bir devirde geçiyor olması da Far Cry evrenine karşı ufkunuzu genişletecektir.

Öyleyse yanıtımız evet olacak. Evet, Far Cry Primal oynanır ve satın alıma kesinlikle değer. Ancak RPG oyunlarını pek sevmiyor, tekrar eden görevlerden hoşlanmıyorsanız, Far Cry serisi sizi o kadar da tatmin etmiyorsa şansınızı başka oyunlarda denemek isteyebilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir