Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunLeague of LegendsLOL URF Ne Zaman Gelecek?

LOL URF Ne Zaman Gelecek?

League of Legends oyuncularının en çok zevk aldığı modlardan birisi olan URF hakkında bazı gelişmeler var. LOL URF ne zaman gelecek, URF modu hakkındaki duyumlar nelerdir öğrenmek istiyorsanız en doğru adreste olduğunuzu kolaylıkla söyleyebiliriz.

LOL URF Ne Zaman Gelecek?

LOL URF Ne Zaman Gelecek

Riot Games tarafından piyasaya sürülen ve oyun dünyasını alt üst eden League of Legends, sadece dereceli oyun modlarıyla değil, oyuncular için sunduğu harika etkinlik modlarıyla da hayran toplamıştır. Çoğu oyuncunun olduğu gibi sizin de en sevdiğiniz mod URF moduysa sizin için güzel bir haberimiz var. LOL URF ne zaman gelecek?

League of Legends takımı geçen yıllarda bazı açıklamalar yaparak URF modunun geliştirilmesine ara verdiklerini ve yıl içerisinde URF gelmeyeceğini açıklamıştı. Ancak LOL URF ne zaman gelecek 2024 yılında farklı yanıt bulacak bir soru haline geldi. League of Legends yıllık takviminde açıklanana göre 2024 yılında URF modu gelecek.

URF modunun 2024 yılının ortalarına gelmeden oyuna ekleneceğine inanıyoruz. Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da URF, LOL dereceli sıfırlanması sonrasında, Şubat – Nisan ayarları arasında LOL URF moduyla buluşacağımıza inanıyoruz. Uzun bir aradan sonra URF oynayacak olmak tüm oyuncuları heyecanlandırıyordur.

LOL URF Neden Kaldırılmıştı?

URF modunun geçtiğimiz senelerde kaldırıldığını ve desteklenmeyeceği hakkında bazı açıklamalar yapıldığını söylemiştik. Eğer LOL URF ne zaman gelecek diye soruyorken bir yandan da gelişme aşamasının neden durduğunu ve URF modunun neden kaldırılmasının planlandığını merak ediyor olabilirsiniz.

Oyuna yeni gelen modların daha iyi geliştirilmesi ve League of Legends oyuncuların yeni modların aşılanabilmesi için URF modu geliştirme sürecinden çıkartıldı. Arena gibi modların gelişmesi için bu süreç izlense de oyuncular URF modunu o kadar çok istediler ki sonunda kavuşacaklar gibi görünüyor.

LOL URF Nedir?

Eğer League of Legends evrenine yeni dahil olduysanız veya bir şekilde URF modundan haberdar olamadıysanız LOL URF nedir diye de düşünüyor olabilirsiniz. En basit tabirle URF, çok hızlı bir League of Legends oyunudur. Seviye atlamak, para kazanmak, yeteneklerin bekleme süresi… Ultra Rekabet Faktörü olarak da açılımı olan mod ciddi anlamda eğlencelidir.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir