Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunAmong UsAmong Us Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

Among Us Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

Among Us son zamanların en eğlenceli oyunu olabilir, özellikle arkadaşlarınızla oynadığınızda. Among Us arkadaş ekleme nasıl yapılır sorusuna yanıt verirken Among Us arkadaşlıkları hakkında her türlü konuya parmak basmaya çalışacağız. İçeriğimize geçelim.

Among Us Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

Among Us Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır

Among Us bilgisayarlarımızda ilk çıktığı andan itibaren oyun dünyasında ciddi bir değişikliğe neden oldu. Kendisinden sonra çıkan onlarca oyuna etki ettiği yetmedi, mobil arenada da rekabetsiz duruma geldik. Peki, böylesine eğlenceli ve sosyal bir oyunda nasıl arkadaş edineceksiniz? Among Us arkadaş ekleme;

  • Arkadaşınızdan Among Us “Arkadaş Eklem Kodunu” alın ve kopyalayın.
  • Among Us oyununu başlatın.
  • Ekranın sağ tarafında var olan pencereye tıklayın/dokunun.
  • “Add a Friend via Code” butonuna tıklayın/dokunun.
  • Kopyaladığınız kodu boşluğa yapıştırın
  • Kodun sağ tarafındaki yeşil artı simgesine tıklayın ve işlemi sonlandırın.

Siz de arkadaşlarınızla beraber Among Us deneyimini yaşamak, Among Us’ın eğlenceli dünyasına dahil olmak istiyorsanız öncelikle Among Us arkadaşlık isteği nasıl gönderilir öğrenmelisiniz. Yukarıdaki adımları takip ettiğinizde kolaya arkadaşınızı ekleyebilirsiniz. Among Us isim değiştirme adlı içeriğimizi de okumak isteyebilirsiniz.

Among Us Arkadaşlık İsteği Nasıl Kabul Edilir?

Arkadaşlarınızla oynamak isteyeceğiniz oyunların başında Among Us geldiğinin farkındayız. Böylesine eğlenceli bir oyunda arkadaşlarınızı görmek için öncelikle gelen arkadaşlık isteklerini nasıl kabul edeceğinizi biliyor olmalısınız. Among Us arkadaşlık isteği kabul etme;

  • Among Us’ı başlatın.
  • Ekranın sağ tarafındaki ana menüye dokunun.
  • Friend Requests başlığına dokunun.
  • Kabul etmek istediğiniz davet için yeşil artı butonuna dokunun.

Gördüğünüz gibi Among Us gibi oynaması ve mantığı basit olan bir oyunda arkadaşlık isteklerini kabul etmek, göndermek de oldukça basittir. Bu konuda çok zorlanmayacağınızdan eminiz. Başarabilirsiniz, sadece adımları doğru sırayla uygulamalısınız.

Among Us Arkadaş Ekleme Kodu Nedir?

Among Us Arkadaş Ekleme Kodu Nedir

Among Us arkadaş ekleme nasıl yapılır adlı içeriğimizdeki anlatımların neredeyse tamamında arkadaş ekleme kodundan bahsettik. Peki, bu kodu nerede bulacaksınız, arkadaş ekleme kodu nedir? Arkadaş ekleme kodu arkadaşlarınızı eklemenize yarayacak olan arama kodudur. Kodunuzu giriş ekranındaki Account yazısına tıklayarak, resimdeki alanda, Friend Code, görebilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir