Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunAge of Mythology Retold Ne Zaman Çıkacak?

Age of Mythology Retold Ne Zaman Çıkacak?

Age of hayranları için bir mutlu haber de Age of Mythology’den geldi. Bu içeriğimizde Age of Mythology Retold ne zaman çıkacak sorusuna yanıt verecek, sizler için serinin yeni oyununa yakından bakacağız.

Age of Mythology Retold Ne Zaman Çıkacak?

Age of Mythology Retold Ne Zaman Çıkacak

Strateji oyunlarının tamamı birbirini andırırken, gerçekten bu oyun tipine aşina olanlar yeni oyunların çıkması için sabırsızlıkla bekliyorlar. Age of Mythology Retold ne zaman çıkacak konusunda sizleri bilgilendirirken aslında merakla yeni Age of sersini bekleyenler için güzel bir yanıt vereceğiz. Age of Mythology Retold 2024 yılı içerisinde çıkacak.

Henüz kesin olarak resmi tarihi bilmiyor olsak da gerçekten Age of Mythology Retold ne zaman çıkacak net bir tarih vermemiz gerekiyorsa Eylül 2024 civarında Age of Mythology‘nin yayınlanacağını söyleyebiliriz. Oyunda neler değişecek, bizi neler bekliyor görmek istiyorsanız önümüzde gerçekten kısa aylar olduğunu söyleyebiliriz.

Daha önce sizler için Age of History 3 Mobile gelecek mi, ne zaman gelecek sorularına yanıt vermiş. Mobil cihazlarda Age of oynamak isteyenler için yeni bilgileri paylaşmıştık.

Age of Mythology: Retold Hangi Platformlarda Olacak?

Age of Mythology: Retold ne zaman çıkacak öğrendikten sonra oyunu satın almak, edinmek için sabırsızlanıyorsanız öncelikle hangi platform üzerinden oyunu satın alacağınıza karar vermelisiniz.

  • Steam
  • Epic Games
  • xBox Game Pass

Ne kadar farklı platformlar olmasının aslında işinize çok yarayacağını söyleyebiliriz. Gün gelip Age of Mythology Retold çıktığında xBox Game Pass üzerinden oyuna ücretsiz erişebilir veya büyük indirimlerle Steam, Epic Games tercih edebilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir