Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunAge of HistoryAge of History 3 Mobile Gelecek Mi?

Age of History 3 Mobile Gelecek Mi?

Strateji oyunlarına karşı ilgisi olan oyuncular için harika haberlerimiz var. Age of History 3 mobile gelecek mi adlı içeriğimizde telefonlarımıza gelmesi muhtemel harika bir oyundan bahsedeceğiz. Age of History 3 mobile ne zaman gelecek yanıtlayalım.

Age of History 3 Mobile Gelecek Mi?

Age of History 3 Mobile Gelecek Mi

Age of History 3‘ün oynanış videosu yayınlandıktan sonra oyuncular farklı sorular sormaya başladılar. Bu süreçte en çok merak edilen konuların başında oyunun mobil cihazları destekleyip, desteklemeyeceği geliyor. Dilerseniz sizler için bu soruya resmi açıklamalarla yanıt verelim. Age of History 3 mobile gelecek mi?

Evet, Age of History 3 mobile gelecek. Oyunun mobil platformlarda da oynanabilir olacağını eskiden pek tahmin etmiyorduk. Ancak son açıklamalardan sonra mobil cihazlarda da Age of History 3 oynayabileceğinizi öğrendik. Artık cep telefonlarınızdan Age of History 3 oynayabileceksiniz.

Age of History 3 Mobile Ne Zaman Gelecek?

Age of History 3 mobile gelecek mi sorusuna evet yanıtını alan strateji hayranları doğal olarak bir de tarih öğrenmek istiyorlar. Aslında bu süreçte size bir tarih vermiştik, Age of History 3 yayınlanma tarihi adlı içeriğimizi okumalısınız. Verdiğimiz tarih geldiğinde yani 2024 sonlarına doğru oyun yayınlandığında Age of History 3 mobile de gelecektir.

Age of History 3 Mobile Hangi Cihazlarda Olacak?

Strateji oyunlarına ilgi duyanlar için Age of History 3’ün ne kadar önemli olduğunu sizlerle paylaşmıştık. Bu süreçte karşımıza çıkacak konulardan bir tanesi de hangi mobil cihazlarda oyunun desteklendiği olacaktır. Sizler için bir liste hazırladık;

  • Andorid
  • iOS

Listemizde de gördüğünüz gibi işletim sisteminiz ne olursa olsun cep telefonunuzda Age of History 3 Mobile oynayabileceksiniz. Ancak telefonunuzun Age of History 3 mobile sistem gereksinimlerini karşılıyor olmanız gerekiyor. Artık Age of History 3 mobile gelecek mi biliyorsunuz, kendinizi hazırlamalısınız.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir