Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunAge of HistoryAge of History 3 Ne Zaman Çıkacak?

Age of History 3 Ne Zaman Çıkacak?

Age of History hayranları için uzun zamandır bir bekleme hali vardı. Ancak Age of History 3 ne zaman çıkacak sorularının sıklaşmasıyla beraber işler biraz daha olumluya döndü. Evet, Age of History serisinin yeni oyunu yakın zamanda sizlerle olacak. Peki, ne zaman?

Age of History 3 Ne Zaman Çıkacak?

Age of History 3 Ne Zaman Çıkacak

Bu içeriğimizde Age of History 3 ne zaman çıkacak sorusuna yanıt verirken bir yandan da oyun hakkındaki resmi açıklamaları ve Yeni Güncellemeleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Öncelikle şunu belirtmemiz lazım, Age of History 3 geliştirme aşaması neredeyse tamamen bitti. Artık test sürümlerinde vakit harcanıyor.

Öyleyse Age of History 3 ne zaman çıkacak, 2024 sonunda. Age of History 3 çıkış tarihini 2024 ortaları gibi resmi olarak öğrenmiş olacağız. Yaşanması muhtemel ertelemeler sonucu Age of History 3 2025 yılı başına da sarkabilir. Dileriz böyle bir durum olmaz. Test sürümlerinde durumun nasıl ilerlediğini merak ediyor musunuz?

Age of History 3 Alfa Sürümü Ne Zaman Bitecek?

Age of History 3 Alfa Oynanış

Alfa sürümünün geliştirici ve yayıncı Łukasz Jakowski tarafından yayınlanmasıyla beraber oyuncular oldukça büyük merak içerisine girdiler. Alfa sürümü bittiğinde test süreçlerinin tamamının bittiğini söylemek ne yazık ki mümkün değil. Ancak yine de merak ediyosunuzdur.

Age of History 3 alfa sürümü 2024 yılının ikinci çeyreğinde bitecek gibi görünüyor. Sonrasında yaşayacaklarımız ise tamamen resmi açıklama gerektiren süreçler olacak. Artık Age of History 3 ne zaman çıkacak biliyorsunuz. Bekleyecek kadar sabrınız olmalı çünkü daha bolca vaktiniz var.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir