Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunWild Rift Shaco Ne Zaman Gelecek?

Wild Rift Shaco Ne Zaman Gelecek?

Riot Games’in League of Legends dünyasına telefonlarımıza getirdiği Wild Rift, her geçen gün yeni şampiyon çıkartıyor. Bu içeriğimizde Wild Rift Shaco ne zaman gelecek sorusuna yanıt verecek, Shaco’nun neden erteleme aldığını ve uzun süredir Wild Rift’e dahil olmadığını aktaracağız.

Wild Rift Shaco Ne Zaman Gelecek?

Wild Rift Shaco Ne Zaman Gelecek

Wild Rift neredeyse her yeni yamada League of Legends evreninden tanıdığımız şampiyonları yani LoL karakterlerini Wild Rift oyuncularıyla buluşturuyor. Bu süreçte sıranın çok daha eskiden Shaco’ya geldiğini biliyoruz. Wild Rift Shaco ne zaman gelecek diye sorulmasının asıl nedeni hazırlıkların yapılmış olması ve oyuncuların Shaco’yu beklemesi.

Shaco Wild Rifte 4.4 yamasıyla beraber gelecekti. Ancak Wild Rift 4.4 çıkalı aylar oldu ve hala Shaco duyurulmadı. Hala Wild Rift Shaco ne zaman gelecek diyorsanız Shaco Nisan, Mayıs aylarında Wild Rift sahnesinde yer alacak gibi görünüyor. Wild Rift yama Notları 5.0‘ın devam yamalarında yani 5.0C, 5.0D yamalarında Shaco olacaktır.

Wild Rift Shaco Saat Kaçta Gelecek?

Artık Wild Rift Shaco ne zaman gelecek biliyorsunuz ancak sadece bu yanıtla yetinmek kolay olmayacaktır. Eğer gerçekten Shaco Wild Rifte ne zaman gelecek diye merak içerisindeyseniz saatini de öğrenmek istiyorsunuzdur. Wild Rift Shaco saat kaçta gelecek sorusunun yanıtı Türkiye saati ile 03:00 olacaktır. Shaco geldiğinde dakikalar içerisinde Wild Rift meta şampiyonları arasına dahil olacaktır.

Wild Rift Shaco İptal Mi Edildi?

Wild Rift Shaco İptal Mi Edildi

İçeriğimizin başında aylar önce Shaco’nun Wild Rift oyuncularıyla buluşması gerektiğini söylemiştik. Eğer güncel olmayan içeriklere bakacak olursanız Wild Rift Shaco ne zaman gelecek sorusunun yanıtı çoktan geçmiş, tarih yanlış çıkmış olacaktır.

Yeni Güncelleme olarak sizler için en güncel içerikleri paylaşıyoruz. Wild Rift Shaco iptal edilmedi ancak yaşanan teknik sorunlar nedeniyle ertelenmek zorunda kaldı. Yakın zamanda Wild Rift oyununda Shaco’yu yönetebileceksiniz, merak etmeyin.

Wild Rift Shaco Etkinliği Olacak Mı?

Wild Rift daha önce Urgot, Vladimir gibi şampiyonların çıkışı için etkinlik düzenlemişti. League of Legends ormancı karakterler listemizde olan Shaco için de bir etkinlik olacak mı derseniz, evet. Shaco’nun ertelenmesi, gecikmesi sonunda Shaco, Wild Rift’e çok büyük etkinliklerle gelecektir. Sizlerle Wild Rift Shaco etkinlik cevaplarını da paylaşacağız.

Wild Rift Shaco Var Mı?

Hayır, ne yazık ki güncel olarak Wild Rift Shaco var mı sorusunun yanıtı hayırdır. Henüz Wild Riftte Shaco yok ama çok yakında olacağını biliyoruz ve sizler gibi bekliyoruz.

League of Legends Wild Rift Shaco Aynı Mı Olacak?

League of Legends oyunundaki Shaco ile Wild Rift oyunundaki Shaco aynı olacak mı derseniz evet. Aynı lorun şampiyonu olarak birebir aynı olacaklar ve benzer tadı alacaksınız.

Shaco Main Ne Demek?

Shaco Wild Rifte ne zaman gelecek diye soran oyuncuların çoğu Shaco maindir. Yani Shaco’yu çok seviyor ve çok oynuyorlardır. En çok Shaco oynayan oyuncular Shaco main olarak adlandırılır.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir