Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Şifre Değiştirme

Snapchat Şifre Değiştirme

Popüler sosyal ağlar arasında kendine hala yer bulan Snapchat, o kadar popüler olmadığı için bazı değişiklikler kullanıcılar tarafından hemen öğrenilemiyor. Sizlere bu yazımızda Snapchat şifre değiştirme nasıl yapılır, aktarmaya çalışacağım.

Snapchat Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?

Snapchat Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?

Snapchat hesabınız açık bile olsa şifre değiştirmeden önce şifrenizi kesinlikle bilmeniz gerekiyor. Eğer bilmiyorsanız şifre değiştirme aşamasından sonra Snapchat şifremi unuttum kısmını da aktarıyor olacağım. Adım adım Snapchat şifre değiştirme nasıl yapılır:

  • Sol üste bulunan profil ikonuna tıklayınız,
  • Ardından açılan pencere de sağ üstte bulunan ‘Ayarlar’ ikonuna tıklayın,
  • Burada listenin ortalarında ‘Hesabım’ altında ‘Şifre’ bölümü var,
  • Yeni bir şifre belirlemek istiyorsanız mevcut şifrenizi girmenizi isteyecek,
  • Mevcut şifrenizi girdikten sonra iki kere aynı yeni şifrenizi yazın.

Snapchat şifre değiştirme işlemi işte bu kadar basit. Adımları takip ederek rahatlıkla şifrenizi değiştirebilirsiniz. Eğer hesabınıza başkasının girdiğini düşünüyor ve daha fazla snapchat kullanmak istemiyorsanız, hesap nasıl silinir adlı içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Snaphcat Şifremi Unuttum?

Snaphcat Şifremi Unuttum?

Şimdi gelelim az önce bahsettiğimiz konuya eğer hesabınız açıkken Snaphcat şifrenizi unuttuysanız, yukarıda ki anlattığım adımlarla yine şifre bölümüne gelin ve ardından şifremi unuttum kısmına tıklayın. Burada iki seçenek çıkacak karşınıza ‘telefonla’ veya ‘E-posta yoluyla’ bunlardan hangisi sizin için uygunsa yeni şifreniz için sms veya email alabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir