Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Sarı Nokta Ne Demek?

Snapchat Sarı Nokta Ne Demek?

Snapchat kullanıcıları uygulamada sarı nokta görüyor ancak snapchat sarı nokta ne demek? Snapchat üzerinde bir çok kafa karıştırıcı nokta hem eski hem de yeni kullanıcılar için soru işareti oluyor. Her bir rengin farklı anlam taşıdığı snapchat’te bu renkler farklı anlam içerebiliyor.

Snapchat Sarı Nokta Ne Demek?

Snapchat Sarı Nokta Ne Demek?

Snapchat üzerinde bulunan renklerin tamamını açıklamıyor ve bu uygulamayı kullanan kişilerin aklını karıştırıyor. Snapchat sol üstte bulunan profilin köşesinde genellikle sarı bir nokta gözükür. Aslında Snapchat sarı nokta, yeni gelen bildirimleri ifade eder. Sarı noktaya dokunduğunuz zaman yeni bildirimlerinizi görebilirsiniz. Bunlar arasında arkadaşlık istekleri, hikaye görüntülemeleri, güncellemeler ve benzeri şeyler olabilir.

Snapchat Sarı Nokta Nasıl Kaybolur?

Sarı noktayı kaldırmak için kullanıcı profil simgesine veya snapchat kamera ekranındaki bitmojiye dokunmanız yeterli olacaktır. Böylece bildirimleri görmüş olup, okudunuz olarak sayılacaktır. Okunmamış bildiriminiz kalmadığında sarı nokta otomatik olarak silinecektir.

Snapchat Sarı Nokta Neden Var?

Snapchat sarı nokta, size gelen bildirimleri temsil eder. Bu rahatsızlık veren sarı noktayı bildirimlerinizi okuyarak kaybedebilirsiniz.

Bu yazımızda Snapchat sarı nokta ne demek bahsetmeye çalıştık. Yeşil nokta anlamı için bağlantıya tıklayabilir veya farklı tarzda sorularınızın cevapları için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir