Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunMetin2 Safra Nerden Düşer?

Metin2 Safra Nerden Düşer?

Metin2 oynarken karşınıza çıkacak görevlerden bazıları daha önce görmediğiniz eşyaları sizden talep edecektir. Metin2 safra nerden düşer diye soruyorsanız siz de bahsettiğimiz zorlu görevlerden bir tanesi ile karşı karşıyasınız demektir. Sizin için detaylı bir içerik hazırladık.

Metin2 Safra Nerden Düşer?

Metin2 Safra Nerden Düşer?

Metin2 oyununda bulunan ve artı basma eşyası olarak kullanılan Ayı Safrası ve Ayı Safrası + oyuncuların kafasını ciddi anlamda karıştırmaktır. Metin2 oyuncuları tecrübelerine rağmen hala safra görevini yapmakta zorlanabiliyorlar. Görevi yapmak için daha fazla kafa karışıklığı ile uğraşmamanız için Metin2 safra nerden düşer sorusuna yanıt vereceğiz.

Metin2 safra Ayı’dan düşmektedir. Kahverengi, Aç, Siyah ayılar değil, bildiğimiz Ayı’yı keserek safra elde edebilirsiniz. Safraya sahip olmak için görevi almış olmanız gerektiğini de söylemeliyiz. Metin2 safra nerden düşer sorusunu sormanıza neden olan görevi kabul etmeyecek olursanız safra düşüremezsiniz. Daha önce sizler için Metin2 Dolunay Kılıcı nerden düşer sorusuna da yanıt vermiştik.

Metin2 Safra Ne İşe Yarar?

Metin2 Safra Ne İşe Yarar?

Metin2 safra nerden düşer sorusuna yanıt verirken, safrayı düşürmek için öncelikle görevi kabul etmeniz gerektiğini söylemiştik. Safra görevi olmadığında safra itemini düşürmek mümkün değildir. Bu durumda Metin2 safra ne işe yarar sorusunun yanıtı da kendiliğinden ortaya çıkıyor.

Metin2 safra görevi tamamlamanıza ve tamamlanmış görev sayınızı arttırmaya yaramaktadır. Seviye 11’de alacağınız bu görevin adı Yeni Bir Zırh olacaktır. Farklı farklı hayvan organlarını kullanarak yeni bir zırhın nasıl yapıldığını öğrenecek, oyunda bulunan en önemli NPClerden bazılarıyla tanışacaksınız. Hepsi safra sayesinde tabi…

Metin2 Safra İle Ayı Safrası Aynı Mı?

Hayır, Metin2 oyuncuları Yeni Bir Zırh görevini aldıklarında normal artı basmak amacıyla kullanılan Ayı Safrası ile görev itemi olan Safrayı karıştırmaktır. Doğrusu bu iki eşyanın aynı olmadığı ve karıştırılmaması gerektiğidir. Görevi tamamlamak için Ayı Safrası alacak olursanız boş yere para harcamış olabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir