Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunLoL Cinsiyetsiz Karakterler

LoL Cinsiyetsiz Karakterler

League of Legends dünyasında birçok farklı özellikte karakter bulunmaktadır. Bu karakterlerden bazıları LoL cinsiyetsiz karakterler olarak algılanmakta, oyuncular tarafından cinsiyetleri karıştırılmaktadır. Dilerseniz bu karakterleri sizler için listeleyelim.

LoL Cinsiyetsiz Karakterler Var Mı?

LoL Cinsiyetsiz Karakterler Var Mı

Sihirdar Vadisindeki şampiyonların neredeyse tamamını LoL Erkek Şampiyonlar ve LoL Kadın Şampiyonlar olarak ikiye ayırabiliriz. Ancak bazılarının ayrıştırılması konusunda yaşanan soru işaretleri, kafa karışıklıkları LoL cinsiyetsiz karakterler var mı diye sorulmasına neden olmaktadır.

Evet, League of Legends oyununda cinsiyeti karıştırılan karakterler vardır. Ancak doğrudan cinsiyetsiz olduğu belirtilen, hikayede bir cinsiyeti olmayan karakter yoktur. İleride olacak mı diye düşünüyorsanız bu soruya da ileriki başlıklarımızda yanıt vereceğimizden emin olabilirsiniz.

LoL Cinsiyetsiz Karakterler Hangileridir?

LoL Cinsiyetsiz Karakterler Hangileridir

LoL cinsiyetsiz karakterlerin lorda olmadığını ancak oyuncular tarafından böyle sanıldığını veya karıştırıldığını söylemiştik. LoL cinsiyeti belli olmayan karakterleri sizler için sıralamaya karar verdik. Birçok League of Legends oyuncusunun cinsiyetini karıştırdığı şampiyonlar aşağıdaki gibidir.

  • Ezreal: Erkek
  • Taric: Erkek
  • Rek’Sai: Kadın
  • Rakan: Erkek
  • Kindred: Erkek
  • Yuumi: Kadın

Gördüğünüz gibi listemiz aslında o kadar da uzun değil. Ancak listeye Zac, Amumu, Fiddlestick, Ivern, Yuumi gibi onlarca kafa karıştırıcı karakter daha eklenebilir. Şimdilik listemize en çok kafa karışıklığına neden olan ve LoL cinsiyetsiz karakterler olarak bilinen karakterleri ekledik.

Ezreal

Ezreal aslında erkek olduğu çok belli olan bir karakterdir. Ancak League of Legends oyuncuları Ezreal hikayesini okuduğunda, görünüşünden bazı yargılamalarda bulunduğunda onun kadın olduğunu düşünüyorlar. Artık bu konuda soru işaretiniz yok.

Taric

Taric de Ezreal ile beraber cinsiyetsizlikle karıştırılan bir diğer şampiyondur. Taric ve Ezreal arasındaki ilişkinin ayrıştırıcı boyutlara gidene kadar incelediğinin farkındayız ancak özel hayatlar kimseyi ilgilendirmezken hikayede böyle bir detay da bulunmamaktadır. Taric erkek bir karakterdir.

Rek’Sai

Rek’Sai görünüş olarak cinsiyeti belli olan bir canlı andırmasa da aslında cinsiyeti vardır. Düşünülenin aksine bir kadın olan Rek’Sai ile karşılaşacak olursanız kırılgan olmadığınızdan emin olmalısınız. Çünkü size acımayacaktır.

Rakan

Rakan da oyunda kendi eşi olan bir karakter olmasına rağmen Elf’lere yakın güzelliği ile cinsiyeti kafa karışıklığına neden olan bir şampiyondur. Xayah onun ne kadar yakışıklı bir erkek olduğundan hep bahsediyor, unutmayın.

Kindred

LoL cinsiyetsiz karakterler arasında bulunan Kindred’ın da cinsiyeti oyuncular tarafından pek anlaşılmamıştır. Erkek olan kindred bir kurdu da olduğu için görsel olarak pek cinsiyetini ele vermiyor diyebiliriz.

Yuumi

Yuumi dişi bir kedidir, evet kedi. Yuumi’nin kedi olduğunu neredeyse her League of Legends oyuncusu biliyor olsa da cinsiyetinden haberdar olmayan çok oyuncu olduğunun farkındayız.

Cinsiyetsiz LoL Karakterleri Gelecek Mi?

LoL cinsiyetsiz karakterler listesindeki şampiyonların aslında birer cinsiyetleri olduğunu sizlerle paylaştık. Ancak Riot Games gibi cinsiyetçi ve ayrıştırıcı paylaşımlardan, üretimlerden uzak duran bir markanın gelecekte gerçekten cinsiyetsiz bir karakter getirip getirmeyeceğini bilmiyoruz.

Oyunların boğuştuğu yaş sınırı davalarını göz önünde bulunduracak olursanız böyle bir karakterin çıkıp çıkmayacağına kendi başınıza kanaat getirebilirsiniz. Eğer bize soracak olursanız Zac gibi bir jolenin bile cinsiyeti varsa League of Legends evrenindeki her karakterin bir cinsiyeti olacaktır. Hissettiklerini ise asla bileyemeyeceğiz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir