Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaYazılımiOSiOS 18 Ne Zaman Çıkacak?

iOS 18 Ne Zaman Çıkacak?

iPhone kullanıcıları için yeni bir güncelleme yaklaşırken cevap bulunması gereken soruların başında iOS 18 ne zaman çıkacak sorusu gelmektedir. İşletim sistemine gelecek güncelleme hakkında bilgi sahibi olmanın en temel şartlarından bir tanesi de önünüzde ne kadar zaman olduğunu bilmektir.

iOS 18 Ne Zaman Çıkacak?

iOS 18 Ne Zaman Çıkacak

İçeriğimizi okuduktan sonra iOS 18 ne zaman yayınlanacaktan çok daha fazlasını öğrenmiş olacaksınız. Ancak temel amacımız, Apple işletim sistemi güncelleme tarihine ne kadar vaktiniz var anlatmak olacak. iPhone kullanıcıları desteklenmeyen, desteklenen cihazları öğrenmek, yenilikleri araştırmak için soruyorlar, iOS 18 ne zaman çıkacak?

Apple ürünlerinin tanıtım aşamasında büyük rolü olan Worldwide Developers Conference (WWDC), 2024 yılında da Eylül ayında olacak. Apple yetkilileri Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansında hem iPhone 16’yı hem de iOS 18’i tanıtmayı planlıyorlar. Bu nedenle henüz resmi açıklama gelmemiş olsa da iOS 18 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtının Eylül 2024 olduğunu düşünüyoruz.

iOS 18 Hangi Apple Ürünlerine Çıkacak?

iOS kullanıcılarının en büyük sorunlarının başında eski cihazların yeni işletim sistemlerini desteklememesi gelmektedir. İlk defa iOS işletim sistemine sahip bir ürün kullanmıyorsanız veya biraz olsun Apple markasının işletme şartlarına hakimseniz her cihazda iOS 18 kullanmayacağınızı tahmin ediyorsunuzdur.

Daha önce sizler için iOS 18 alacak telefonları ve iOS 18 alamayacak telefonları liste halinde paylaşmıştık. İlgili içeriklerimizi okuyarak sahip olduğunuz Apple ürünlerinin iOS 18 için uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Konu hakkında yaşanacak yeniliklere göre içeriğimizi güncel tutmaya devam edeceğiz, eğer cihazınız listede yoksa hemen ümidinizi kesmemelisiniz.

iOS 18 Yenilikleri

iOS 18 gibi büyük bir yeniliğin tek başına bile ses getiriyor olmasına alışığız. Ancak 2024 yılını ciddi adımlarla tamamlamak isteyen Apple markası, iOS 18 yazılım güncellemesinin yanında birçok farklı yeniliği de kullanıcılarıyla paylaşacak gibi görünüyor.

  • iPhone 16
  • Yapay Zeka Geliştirmesi
  • Yeni Emojiler ve Kullanım Alanları
  • Güncelleştirme ve İyileştirmeler

Yukarıdaki listede gördüğünüz iOS 18 yeniliklerinden en önemlisi belki de yeni iPhone markası olacak olan iPhone 16’dır. Ciddi anlamda çalışmalar devam etmesine rağmen henüz resmi bir açıklama gelmedi. Yine de iPhone 16’nın 2024 yılındaki iOS 18 tanıtım konferansında tanıtılacağına inanıyoruz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir