Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunHelldivers 2 Kaç GB? Sistem Gereksinimleri

Helldivers 2 Kaç GB? Sistem Gereksinimleri

Helldivers 2 oynamak için sabırsızlanan oyuncular için güzel haberler geldi ve Helldivers 2 sonunda yayınlandı. Yayınlanma sonrasında Helldivers 2 kaç GB sorusu sorulmaya başlandı. Bu konuda size yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.

Helldivers 2 Sistem Gereksinimleri

Bir oyunun kaç GB olduğundan bahsetmeden hemen önce sistem gereksinimlerine göz atmak gerekecektir. Helldivers 2 sistem gereksinimlerini öğrendiğinizde otomatik olarak diğer özelliklerini yani kaç GB yer kaplayacağı, kaç GB olduğu gibi teknik detayları da öğrenebilirsiniz. Helldivers 2 sistem gereksinimleri;

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 Bit)
  • İşlemci: Intel Core i7-4790K veya AMD Ryzen 5 1500X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti veya AMD Radeon RX 470
  • Depolama 100 GB

Helldivers 2 Kaç GB?

Helldivers 2 Kaç GB?

Helldivers arkadaşlıklarınızla oynamak isteyebileceğiniz, yakın zamanda yayınlanmış en kaliteli çoklu oyunlardan bir tanesidir. Böylesine kaliteli bir yapımı oynamak için GeForce Now kullanma şansımız olmadığı için onu indirmek ve depolamak zorundayız. Peki, Helldivers 2 kaç GB?

Helldivers 2, 100 GB’lık bir oyundur. Eğer Helldivers 2 oynamak konusunda ısrarcıysanız bilgisayarınıza tam 100 GB’lık bir dosya topluluğu indirmek zorunda kalacaksınız. Yeterli internetiniz yoksa indirme işlemini sınırsız bir internete bağlandığınızda tamamlayabilirsiniz.

Helldivers 2 İndirmek Ne Kadar İnternet Yer?

Helldivers 2 kaç GB sorusuna yanıt verirken aslında indirmeniz gereken dosya boyutunun tam 100 GB olduğunu söylemiştik, şimdilik. Böylesine büyük boyutlarda bir oyunu indirmek için de doğal olarak benzer düzeyde büyük bir indirme yapmanız gerekecek yani 100 GB. Evet, Helldivers 2 indirmek 100 GB internetinizi yiyecektir.

Helldivers 2 Ne Kadar Yer Kaplar?

Helldivers 2 oynayabilmeniz için bilgisayarınızda yeteri kadar yer açmanız gerekmektedir. Helldivers 2 ne kadar yer kaplar diye soruyorsanız yanıtımı Helldivers 2 kaç GB ile aynı olacaktır. Helldivers 2 bilgisayarınızda 100 GB yer kaplamaktadır. Eğer oyunu indirmek istiyorsanız en az 100 GB boş alan açmalısınız.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir