Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunGTA 5 Uzay Gemisi Parçaları Nerede?

GTA 5 Uzay Gemisi Parçaları Nerede?

GTA 5’in bitmek bilmeyen açık dünyasında uzaylılarla bile karşılaşabileceğinizi söylesek, abartıyoruz sanırsınız. Bu içeriğimizde GTA 5 uzay gemisi parçaları nerede sorusuna yanıt verecek ve uzaya açılan GTA 5 kapısını sizler için aralayacağız.

GTA 5 Uzay Gemisi Parçaları Nerede?

GTA 5 Uzay Gemisi Parçaları Nerede

GTA 5 hikayesinde çok ufak bir rol oynamasına rağmen oyuncuların en çok eğlendiği, en çok sevdiği görevlerden bir tanesi olan Uzay Gemisi Parçalarını toplamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yukarıdaki haritaya bakarak GTA 5 uzay gemisi parçaları nerede sorusuna yanıt bulabilirsiniz.

Harita hakkında biraz ipucu vermek gerekirse, bir uzay gemisi parçasına yaklaştığında onun yeşil renkte parladığını ve sesler çıkardığını duyacaksınız. Bu işaretleri aldığınızda onlardan birine yakın olduğunuzu anlamalısınız. Araştırırken en gizli yerlere, en kör noktalara bile baktığınızdan emin olmalısınız.

GTA 5 Uzay Gemisi Parçaları Görevi Nasıl Yapılır?

Artık GTA 5 uzay gemisi parçaları nerede bulunur sorusunun yanıtını biliyorsunuz. Haritadaki işaretli bölgelere giderek uzay gemisi parçalarını toplamaya başlayabilirsiniz ancak bir şartla. Görevin başlaması için öncelikle GTA 5 Görevleri listemizde bulunan “Fame or Shame” görevini tamamlamış olmalısınız. Tüm parçalar toplandıktan sonra en hızlı GTA 5 araçlarından bir tanesini kazanabilirsiniz.

Görev tamamlandıktan sonra Omega ve Franklin arasında bazı görevler açılacak, küçük hikayeler yaşanacaktır. Bu görevlerden “Far Out” olanı başladıktan sonra haritadaki uzay gemisi parçaları aktif olacaktır. Hepsini toplamaya koyulabilirsiniz. Toplamda 50 parçası olan uzay gemisinin hangi parçalarını topladığınız öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayarak resmi siteden kontrol edebilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir