Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunFortnite FPS Ne Zaman Gelecek?

Fortnite FPS Ne Zaman Gelecek?

Oyuncular TPS olarak Fortnite oynamaktan sıkıldıkları için gelen FPS kamerası haberlerini merakla takip ediyor ve soruyorlar, Fortnite FPS ne zaman gelecek? Dünyanın en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan Fortnite, oyuncularını daha fazla bekletmeyecek gibi görünüyor.

Fortnite Birinci Şahıs Modu Gelecek Mi?

Fortnite Birinci Şahıs Modu Gelecek Mi?

Fortnite FPS ne zaman gelecek sorusuna yanıt vermeden önce oyuna birinci şahıs kamera açısının gelip gelmeyeceği konusunda size bilgi vermek istiyoruz. Yakın zamanda yapılan resmi açıklamalar sayesinde söyleyebiliriz ki evet, Fortnite birinci şahıs kamera açısı ile oynanabilecek. Peki, ne zaman?

Fortnite FPS Ne Zaman Gelecek?

Fortnite FPS Ne Zaman Gelecek?

Bildiğiniz gibi Fortnite hayatımıza girdiğinden beri diğer birçok rekabetçi oyunun aksine TPS kamerasını kullanıyordu. Yani üçüncü şahıstan oynanan bir oyun olarak Fortnite oyununda birinci şahıs modu bulunmuyordu. Silahlı oyunlarda FPS kamerasıyla oynamaya alışık olan oyuncular da doğal olarak Fortnite FPS ne zaman gelecek diye sormaya başladılar.

Yıllar içerisinde bu soru yerini güzel ve umut dolu bir yanıta bıraktı. Evet, Fortnite FPS gelecek ama ne zaman. Fortnite FPS ne zaman gelecek diye soran oyuncular için güzel bir haberimiz var. Artık Fortnite FPS kamerasının geleceğini biliyoruz. Henüz resmi bir tarih açıklaması olmadığı için kesin bilgi veremiyoruz ancak Mayıs 2024 civarında Fortnite’ı birinci şahıs modunda oynayabilirsiniz. Fortnite yeni sezon ne zaman sorusuna da benzer bir yanıtı vermiştil.

FPS Modu Neden Önemli?

FPS modunun Fortnite oyuncuları için neden önemli olduğunu tam olarak anlayamamış olabilirsiniz. Bu durumda sizler için birkaç açıklama yapmamız gerektiğini düşünüyoruz. Yıllardır silahlı oyunlar oynayan, shooter temasına alışkın oyuncular genelde FPS yani First Person Shooter kamera açısına alışkındır.

Fortnite gibi hızlı ve atik oyunlarda TPS, yani Third Person Shooter, kamera açısı ilse bahsettiğimiz oyuncu kitlesine pek hitap etmemektedir. Daha kaliteli bir kamera açısına sahip olmak, oyuncu paletini çeşitlendirmek isteyen Fortnite, yakın zamanda FPS modunun oyuna geleceğini açıkladı.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir