Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunFIFA 24 Gökkuşağı Nasıl Yapılır? EA FC 24

FIFA 24 Gökkuşağı Nasıl Yapılır? EA FC 24

EA FC 24 oyuncuları çalım atmanın ne kadar önemli olduğunun, aktif olarak yetenek kullanmanın oyuna kattıklarının oldukça farkındalar. FIFA 24 gökkuşağı nasıl yapılır diye soran oyuncuların da bu amaçla araştırma yaptıklarını düşünüyor, yanıtlamak için sabırsızlanıyoruz.

FIFA 24 Gökkuşağı Nasıl Yapılır?

FIFA 24 Gökkuşağı Nasıl Yapılır?

EA FC serisinde kazanmak için kaliteli şut çekmek, FIFA 24 trivela sutları çekmek kadar adam geçebilmek de ciddi anlamda önemlidir. Özellikle EA FC 24‘ün adam geçme mekaniklerini düşünecek olursanız FIFA 24 gökkuşağı nasıl yapılır diye sorulma nedenini kolaylıkla anlayabilirsiniz. Sizler için tüm konsollarda EA FC 24 gökkuşağı nasıl yapılır anlatacağız.

  • PC
  • PS
  • xBox

FIFA 24 gökkuşağı hareketi nasıl yapılır sorusuna yanıt verirken konuyu daha iyi anlayabilmeniz için üç farklı konsol için ayrı ayrı anlatım yapacağız. Bu süreçte hangi konsolu kullanmayı tercih ediyorsanız o başlıktan başlayabilir, çok daha hızlı şekilde doğru yanıta ulaşabilirsiniz. Sizler için yanıtlayalım, FIFA 24 gökkuşağı nasıl yapılır?

EA FC 24 Gökkuşağı Nasıl Yapılır PC?

Eğer klavye kullanarak EA FC 24 oynuyorsanız beceri hareketlerini yapmak için Numpad’e ihtiyaç duyacaksınız. Sayılar arasından önce 2’ye sonrasında 8’e ve tekrar 8’e bastığınızda gökkuşağı hareketi oyuncunuz tarafından yapılacaktır. 

EA FC 24 Gökkuşağı Nasıl Yapılır PS?

PlayStation üzerinden FIFA 24 oynuyorsanız veya PS kontrolcüsü kullanarak EA FC 24 oynuyorsanız yapmanız gereken çok daha basittir. Sağ analog tuşunu sırayla önce aşağıya, sonra yukarıya ve tekrar yukarıya ittirerek EA FC 24 rainbow flick hareketini yapabilirsiniz.

EA FC 24 Gökkuşağı Nasıl Yapılır xBox?

Aslına bakacak olursanız xBox kontrolcüsü ile PS kontrollerı arasında pek fark bulunmamaktadır. Benzer şekilde analog tuşunu önce aşağıya sonra iki kere yukarıya ittirerek FIFA 24 gökkuşağı nasıl yapılır sorusuna yanıt bulabilirsiniz.

EA FC 24 Gökkuşağı Hareketi Kaç Yıldız?

EA FC 24 Gökkuşağı Hareketi Kaç Yıldız?

Sizler için FIFA 24 gökkuşağı nasıl yapılır sorusuna yanıt vermeye çalıştık ancak gökkuşağı çalımı nasıl yapılır biliyor olsanız da her futbolcu ile hareketi yapamadığınızı göreceksiniz. Çünkü gökkuşağı hareketini yapmak için beceri yıldızlarınız yeterli olmalıdır.

Eğer FIFA 24 gökkuşağı hareketi nasıl yapılır adlı içeriğimizde öğrendiklerinizi sorunsuz kullanmak istiyorsanız en azından 3 yıldız becerisi olan karakterler ile hareketi yapmayı denemelisiniz. Bu sayede zorlanmadan FIFA 24 gökkuşağı çalımı nasıl yapılır öğrenmiş, uygulamış olacaksınız.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir