Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaDiscordDiscord Nitro İptal Etme

Discord Nitro İptal Etme

Discord‘un tanıtım amaçlı vermiş olduğu nitro paketlerin artık iptal tarihleri yaklaştı. Tabi ki bu tanıtım paketlerini kredi kartı tanımlamadan alamadığımız için bizde sizlere Discord nitro iptal etme nasıl yapılır, adımlarıyla aktarıyoruz.

Discord Nitro İptal Etme Nasıl Yapılır?

Discord Nitro abonelik paketlerinizi istediğiniz zaman iptal etme hakkına sahipsiniz. Ancak fatura tarihini geçtikten sonra günlük hesap yapılarak bu sizin faturanıza tekrar yansıyacaktır.

Nitro abonelik iptalinde başka önemli husus ise Nitroyu hangi cihazdan aldıysanız oradan iptal etmelisiniz. Yani masaüstü Discordundayken aldıysanız masaüstünden veya tarayıcıdan iptal etmelisiniz, mobilden aldıysanız eğer mobil üzerinden nitro iptal işlemini gerçekleştirmelisiniz.

Discord Nitro Masaüstü İptal Etme

Discord nitro masaüstü iptal işlemi oldukça basittir. Discord aboneliğiniz iptal etmek şu adımları izleyebilirsiniz:

Discord Nitro İptal Etme
  • Ayarlar bölümüne ulaşmak için sol altta adınızın yanında bulunan dişli çark ikonuna tıklayın,
  • Ardından abonelik kısmına geliniz,
  • Açılan sayfada hangi aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız ona dokunun. Bu nitro iptali veya nitro basic iptali olabilir.

Tebrikler Discord nitro iptal etme işlemini başarıyla tamamladınız. Eğer Discord hesabınızda nitro aboneliğiniz yoksa ‘Aktif aboneliğiniz bulunmamaktadır’ yazısıyla karşılaşacaksınız.

Discord Nitro Mobil İptal Etme

Discord nitro mobil iptal işlemi oldukça basittir. Discord mobil nitro aboneliğiniz iptal etmek şu adımları izleyebilirsiniz:

  • Mobil uygulamanın en alt sağ köşesinde bulunan Sen ikonuna tıklayınız,
  • Ardından açılan ayarlar kısmından ‘Faturalandırma Ayarları’ altında, ‘Nitroyu Yönet’e tıklayın,
  • Burada yine karşınıza abonelikleriniz çıkacak nitro veya nitro basic istediğiniz aboneliğinizi iptal’e basarak rahatlıkla iptal edebilirsiniz.

İptal işlemlerinin ardından Nitro aboneliğinizin ne zaman biteceğine ait tarihi göreceksiniz ve nitro özelliklerinden mahrum kalacaksınız.

Discord Hesabıma Erişemiyorum Nitroyu Nasıl İptal Edeceğim?

Discord hesabınıza herhangi bir nedenden ötürü erişemiyorsanız ve aboneliğiniz hala devam ediyorsa yapmanız gereken şey, Discord’un faturalandırma bölümüne destek talebi oluşturarak bu sorunu rahatlıkla çözebilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir