Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunBrawl Stars Kutular Geri Gelecek Mi?

Brawl Stars Kutular Geri Gelecek Mi?

Milyonlarca tekil oyuncuya ulaşan Brawl Stars, bu başarısının büyük kısmını sürpriz öğelerine borçluydu. Sürpriz kısmında en çok rol oynayan Brawl Stars kutular geri gelecek mi sorusuna bu içeriğimizde yanıt verecek, ne zaman geleceği konusunda sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Brawl Stars Kutular Geri Gelecek Mi?

Brawl Stars Kutular Geri Gelecek Mi

Brawl Stars oyuncularının neredeyse tamamının temel amacı daha yüksek sıralara tırmanmak ve bunu yaparken en güçlü Brawl Stars karakterlerini kullanmaktır. Eğer gerçekten Brawl Stars’ın en çok sevilen karakterlerine ulaşmak istiyorsanız da onları açabiliyor, çıkartabiliyor olmanız lazım. İşte kutular burada devreye giriyordu. Brawl Stars kutular geri gelecek mi?

Brawl Stars’ın kutuları kaldırması oyuncular tarafından pek sevilmemiş ancak yine de uygulanmıştı. Bu konuda resmi bir açıklama olmamasına rağmen önümüzdeki süreçte Brawl Stars kutuların geri geleceğine inanıyoruz. Yakın zamanda güzel bir açıklama gelirse şaşırmamak gerekir. Ancak bir açıklama gelmezse de böyle devam etmek zorunda kalacağız gibi duruyor.

Brawl Stars Kutular Neden Kaldırıldı?

Brawl Stars kutular geri gelecek mi diye merak eden oyuncuların doğal olarak bir soruya daha yanıt bulması gerekecek, Brawl Stars kutular neden kaldırılmıştı? Aslına bakarsanız bu konuda da resmi bir bilgi yok ancak bazı söylentiler duyduğumuz için sizlere bilgi verebileceğiz.

Brawl Stars +18 veya +16 yaş kategorisinde bir oyun değil, dolayısıyla küçük yaşta oyuncular da Brawl Stars oynayabiliyor. Bu durumda yaşanacak bazı oyun içi satın alma bağımlılıkları çoğu ülke tarafından hoş karşılanmamıştı. Bize kalırsa, Supercell Brawl Stars kutuları bu nedenle kaldırdı ve oynaması ücretsiz olmaya özen gösterdi. Ya geri gelirlerse, Brawl Stars kutular ne zaman gelecek?

Brawl Stars Kutular Ne Zaman Gelecek?

Brawl Stars Kutular Ne Zaman Gelecek

Brawl Stars kutular geri gelecek mi kesin olarak bilmiyoruz ancak umudumuz olduğunu da söylemekten çekinmiyoruz. Öyleyse sizler için Brawl Stars kutular ne zaman gelecek sorusuna da bir yanıt vermemiz gerektiğine inanıyoruz. Ne zaman sorusunun yanıtını kimse bilmemesine rağmen.

Kutuların resmi olarak geleceği duyurulmamışken ne zaman geleceklerini söylemek büyük oranda tahmin olacaktır. Şimdilik kesin olarak Brawl Stars kutular ne zaman gelecek bilmiyoruz ama 2025 civarında kutulara kavuşacağımızı tahmin ediyoruz.

Brawl Stars Kutular Nedir?

Brawl Stars kutuları, içerisinden özel eşyalar ve Brawlerlar çıkan özel sandıklar olarak oyunda bulunuyordu. Kutuların temel amacı oyuncuların kazamaya daha fazla odaklanmaları ve kazanmanın değerini arttırmaktı.

Ancak oyun içi satış politikası kutuların amacından şaşmasına neden olmuş gibi duruyor. En azından yeniden gelene kadar. Artık Brawl Stars kutular geri gelecek mi biliyorsunuz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir