Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunThe Last of Us Part 2 Sistem Gereksinimleri

The Last of Us Part 2 Sistem Gereksinimleri

The Last of Us Part 2 bilgisayarlarımız için de çıktıktan sonra oyuncular The Last of Us Part 2 sistem gereksinimlerini araştırmaya koyuldular. Eğer siz de The Last of Us’ın harika hikayesine tekrardan dahil olmak istiyorsanız sistem gereksinimlerini karşıladığınızdan emin olmalısınız.

The Last of Us Part 2 Sistem Gereksinimleri

The Last of Us Part 2 Sistem Gereksinimleri

The Last of Us Part 2 PC sistem gereksinimleri aramasının yapılmasının ana sebebi konsollarda sistem gereksinimi problemi olmamasıdır. Eğer bilgisayarınızda The Last of Us Part 2 oynamak istiyorsanız The Last of Us Part 2 PC sistem gereksinimlerini araştırmanız yeterli olacaktır. The Last of Us Part 2 sistem gereksinimleri;

 • The Last of Us Part 2 Minimum Sistem Gereksinimleri
 • The Last of Us Part 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Listemizde de gördüğünüz gibi The Last of Us Part 2 sistem gereksinimlerini iki farklı başlık altında inceleyeceğiz. Sizlerle paylaşacağımız farklı sistem gereksinimleri başlıkları sayesinde sisteminize en uygun ayarlar ile birlikte The Last of Us Part 2 oynayabileceksiniz. The Last of Us Part 2 sistem gereksinimleri ortalama sistemler için biraz zorlu olabilir.

The Last of Us Part 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

The Last of Us Part 2 ii sistem gereksinimleri arasından minimum sistem gereksinimlerini sağlayabiliyorsanız düşük grafik ayarlarda The Last of Us Part 2 oynarken hiçbir sorun yaşamazsınız. Düşük bütçeli sistemlerde The Last of Us Part 2 oynamak için aşağıdaki gereksinimleri karşılamanız yeterlidir.

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 – 64-Bit
 • İşlemci: Intel Core i3-2100, AMD Phenom II X4 965 veya dengi
 • Bellek/RAM: 8GB
 • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7850 2GB, NVIDIA GTX 660 2GB veya dengi
 • Depolama Alanı: En az 100 GB boş alan

Gördüğünüz gibi eski sistemler için The Last of Us Part 2 minimum sistem gereksinimleri biraz fazla, abartı olabilir. Ancak sisteminizi yakın zamanda kurduysanız veya ortalama bir bilgisayara sahipseniz The Last of Us Part 2 minimum grafik ayarlarında kolaylıkla oynayabilirsiniz.

The Last of Us Part 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

The Last of Us Part 2 önerilen sistem gereksinimleri ise bir oyunu oynarken en kaliteli grafikleri görmenizi sağlarken bir yandan da oyunun size sunduğum tüm imkanlardan tam verimi almanızı hedefler. Minimum sistem ayarları aksine manzaralarda kaliteli görüntü kayıtları alabilirsiniz.

 • İşletim Sistemi: Windows 10 – 64-Bit
 • İşlemci: AMD FX 8150, Intel i5-3550 veya dengi
 • Bellek/RAM: 8GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670, AMD Radeon R9 270X veya dengi
 • Depolama Alanı: En az 100 GB boş alan

The Last of Us Part 2 sistem gereksinimlerini karşılıyorsanız daha fazla zaman kaybetmeden The Last of Us Part 2 oynamanızı tavsiye ettiğimizi söylemek zorundayız. Son zamanlarda çıkış yapmış en kaliteli yapımlardan bir tanesi olan The Last of Us Part 2 sistem gereksinimlerini sizlerle paylaştık.

The Last of Us Part 2 Kaç GB?

The Last of Us Part 2 Kaç GB?

The Last of Us Part 2 sistem gereksinimlerini araştıran oyuncuların büyük bir bölümü aynı zamanda bilgisayarlarında ne kadar yer kaplayacağını da merak ediyorlar. Bu süreçte sizlere yardımcı olmak da bize düşüyor. The Last of Us Part 2 kaç GB diye merak ediyorsanız depolama alanı konusunda bazı sorunlar yaşıyorsunuz demektir. The Last of Us Part 2 kaç GB?

The Last of Us Part 2 100 GB depolama alanına ihtiyaç duyan bir oyundur. Eğer bilgisayarınızda The Last of Us Part 2 oynamak istiyorsanız hem The Last of Us Part 2 kaç GB sorusundaki 100 GB’lık bir serbest depolama alanına sahip olmalı, ham The Last of Us Part 2 sistem gereksinimlerini karşılıyor olmalısınız.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir