Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunLeague of LegendsLoL Yeni Şampiyon Ne Zaman Gelecek?

LoL Yeni Şampiyon Ne Zaman Gelecek?

League of Legends evreninin en heyecan dolu anları arasında yeni şampiyonların çıkma zamanı vardır. LoL yeni şampiyon ne zaman gelecek diye araştırılmaya başlandığına göre yeni bir şampiyonun duyurulmasına çok az kalmış demektir. Sizlerle League of Legends yeni şampiyonunun çıkış tarihini paylaşacağız.

LoL Yeni Şampiyon Ne Zaman Gelecek?

LoL Yeni Şampiyon Ne Zaman Gelecek

League of Legends oyuncularının yeni şampiyonlara karşı duyduğu ilgiyi tahmin etmek bile zor oluyor. Yüzlerce şampiyonun arasına katılacak yeni LoL şampiyonu genelde oldukça güçlü ve diğer şampiyonlardan farklı oluyor. Bu nedenle olacak ki oyuncular daha çıkmasına aylar kala LoL yeni şampiyon ne zaman gelecek diye sormaya başlıyorlar.

Sizler için hazırladığımız içerikte LoL yeni şampiyonu hakkında tüm bilgileri paylaşmak istiyoruz. LoL yeni şampiyon 7 Ocak 2024 tarihinde oyuna eklenecek. Eğer yeni şampiyona sahip olmak istiyorsanız gerekli hazırlıkları yapmalı ve yeterli RP, Mavi Öz biriktirmesini yapmaya başlamalısınız. Artık LoL yeni şampiyon ne zaman gelecek biliyorsunuz, daha fazlasını öğrenmeye ne dersiniz?

LoL Yeni Şampiyon Saat Kaçta Gelecek?

Sihirdar Vadisine yeni katılan şampiyonlar için en çok merak edilen konuların başında ne zaman kadar saat kaçta sorusu da gelmektedir. Yeni şampiyona karşı heyecanlanan oyuncular LoL yeni şampiyon saat kaçta gelecek diye araştırıyorlar. Kesin bir bilgi olmasa da League of Legends yeni şampiyonu Türkiye saati ile 03:00’da gelecek gibi görünüyor.

LoL Yeni Şampiyon Yetenekleri

League of Legends şampiyonlarının merak edilmesinin nedeni doğal olarak şampiyonun oyuna koyacakları ve getirecekleri oluyor. League of Legends hayranları yeni şampiyonun yeteneklerini her şeyden çok merak ediyorlar. Burada da iş bize düşüyor, LoL yeni şampiyon yetenekleri;

  • Q: Süper Kavurucu Nefes
  • W: Hapşu
  • E: Uç Uç Ejderim
  • R: Anne!

LoL Yeni Şampiyon Kaç RP Olacak?

RP karşılığında yeni LoL karakterine ulaşmayı arzulayan oyuncular da doğal olarak LoL yeni karakter kaç RP olacak diye merak ediyorlar. Mavi Öz olarak fiyat biraz abartılı çıkıyor olsa da RP bazında klasik bir ücret karşılığında yeni şampiyonu elde edebilirsiniz; 975 RP.

LoL Yeni Şampiyon Kaç Mavi Öz Olacak?

Yeni bir şampiyondan bahsediyorsak neredeyse her League of Legends oyuncusunun onu satın almak isteyeceğini tahmin edebiliyoruz. Oynamayacak olsalar da oyuncular koleksiyonlarını genişletmek istiyorlar. LoL yeni şampiyonu mağazaya 7800 Mavi Öz karşılığında eklenecektir.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir