Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunHay DayHay Day Genişletme İzni Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Hay Day Genişletme İzni Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Supercell‘in çiftlik simülasyon oyunu olan Hay Day genişletme aşamasına geldiğiniz için tebrik ederim, oyunun keyifli zamanlarına gelmişsiniz. Bu yazımızı sizin emeklerinize karşılık olarak Hay Day genişletme izni ne işe yarar ve nasıl kullanılır aktarıyor olacağız.

Hay Day Genişletme İzni Ne İşe Yarar?

Hay Day Genişletme İzni Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Hay day oyununda genişletme izni aşamasına gelmeniz oyununuz bir sonraki aşamasına geçtiğiniz anlamına gelir. Adından da anlaşılacağı üzere Hay Day genişletme izni ne iş yarar sorusunun cevabı; Hay day çiftliğinizin genişletilebilir alanlarını açmanıza yarar.

Tabi ki çiftliğinizi sonsuza kadar büyütemezsiniz, hayday çiftliğinizin genişletme kilidinin de bir sınırı vardır.

Hay Day Genişletme İzni Nereden Alınır?

Hay day oyununuzda genişletme izni, bir çok şekilde elde edilebilir. Oyunun farklı bölümlerinde farklı genişletme izinleriyle karşılaşabilirsiniz. İşte Hayday genişletme iznini nasıl elde edeceğiniz listesi:

  • Orta Level ödülleri,
  • Derbi Ödülleri,
  • Gizemli Kutular
  • Özel Etkinlikler,
  • Çarkıfelek,
  • Vadi Dükkanı

Bu saydığımız listede ki gibi sizde kendi Hay day oyununuzda genişletme iznine sahip olabilirsiniz. Daha fazla genişletme izni için sizde, görevleri yapmaya devam ederek sandıklarınızı açın ve çeşitli ödüller kazanarak çiftliğinizi genişletin.

Hay Day Genişletme İzni Nasıl Kullanılır?

Buraya kadar geldiyseniz aklınızda ki tek soru Hay Day genişletme izni nasıl kullanılır olmalı. Hayday genişletme iznini rahatlıkla kullanıp hata yapmamak için aşağıda ki adımları takip edebilirsiniz:

  • Hay Day oyununda genişletme izni kullanacağınız alanı seçin,
  • Genişlet tuşuna tıklayın,
  • Sonraki aşamada ise genişletme iznini onaylamanız yeterli olacaktır, eğer genişletmek istediğiniz alanın istediği materyallere sahipseniz artık yeni bir araziniz olacaktır.

Tebrikler artık çiftliğiniz biraz daha büyüdü.Hay day çiftliğinizin daha da geliştirmek için oyundan arkadaşlara ihtiyacınız olacaktır. Artık genişletme izni nerede biliyorsunuz, eğer bir sorunla karşılaşırsanız yorumlarda sizi bekliyoruz. İyi oyunlar..

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir