Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunFrostpunkFrostpunk 2 Game Pass Gelecek Mi?

Frostpunk 2 Game Pass Gelecek Mi?

Hayatta kalma oyunlarını seviyor, severek oynamayı sürdürüyorsanız Frostpunk 2 Game Pass gelecek mi diye soruyorsunuzdur. Bu içeriğimizde Frostpunk 2 Game Pass işbirliğinden ve çeşitli yeni bilgilerden bahsedeceğiz. Daha fazla zaman kaybetmeyelim.

Frostpunk 2 Game Pass Gelecek Mi?

Frostpunk 2 Game Pass Gelecek Mi

Frostpunk markası hayatta kalma türündeki en kaliteli oyunlar arasında sayılmaya başladı. 11 Bit Studios tarafından yayınlandığından beri zorlu şartlarda inşa etmeyi seven oyuncular için bir numaralı oyun olmuştu. Frostpunk 2 çıkış tarihi yaklaşırken oyuncular Frostpunk 2 Game Pass gelecek mi diye sormaya başladılar bile.

Evet, Frostpunk 2 Game Passte olacak, hem de yayınlandığı ilk günden itibaren. Steam’in fiyatlandırması sonucu pahalı olan oyun fiyatlarında Epic Games ve Game Pass oyuncuların imdadına yetişiyor. Eğer Game Pass aboneliğiniz varsa ekstra bir ücret ödemeden Frostpunk 2 oynayabileceksiniz.

Frostpunk 2 Ücretsiz Mi Olacak?

Sizler için Frostpunk 2 Game Pass gelecek mi sorusunu yanıtlamaya çalıştık. Bu süreçte oyuncular arasında bazı yanlış anlaşılmalar olabiliyor. Frostpunk 2 Game Pass ücretsiz mi diye düşünüyorsanız yanıtımız hayır olacaktır. Frostpunk 2 ücretsiz oynamak için Game Pass abonesi olmanız gerekmektedir.

Eğer Game Pass aboneliğiniz varsa fazladan bir ödeme yapmadan Frostpunk 2 oynayabileceksiniz. Böylesine güzel bir haber verdiğimiz için biz de en az siz hayatta kalma, inşa etme oyunu severler kadar mutlu olduk. İlk günden itibaren Frostpunk 2 oynamak için sabırsızlanıyoruz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir