Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunFall GuysFall Guys Missing Files Hatası Çözümü

Fall Guys Missing Files Hatası Çözümü

Fall Guys’ın ücretsiz olmasıyla beraber oyuna adeta akın edildi. Ancak Fall Guys Missing Flies hatası çözümünü arayanların sayısı da aynı oranda arttı. Bu içeriğimizde Fall Guys Missing Files çözümüne yer verecek, yaşadığınız sorunu ortadan kaldıracağız.

Neden Fall Guys Missing Files Hatası Alıyorum?

Fall Guys Missing Files Hatası

Fall Guys Missing Files hatası çözüm yöntemlerine geçmeden önce hatanın nereden kaynaklandığını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Hatayı Türkçeye çevirecek olursak, dosyalarda bir eksiklik olduğunu kolayca anlayabiliriz. Böyle durumlarda yapılması gereken çok basit adımlar vardır, gelin birlikte inceleyelim. Fall Guys kayıp dosyalar hatası çözümleri ile karşınızdayız.

Fall Guys Missing Files Hatası Çözümü

Yaşanan teknik sorunun oyun dosyaları ile doğrudan alakası olduğunu sizlere söylemiştik. Dosyalarla alakalı sorunları kendi başınıza çözmek sanıldığı kadar zor değildir. Hele elinizde Steam veya Epic Games gibi iki güzel başlatıcı varken. Daha fazla uzatmadan sizler için hazırladığımız çözüm yöntemlerine geçelim. Fall Guys Missing Files hatası çözüm yöntemleri;

 • Dosya Bütünlüğünü Kontrol Edin
 • Epic Games’i Yeniden Başlatın
 • Visual C++ Onarın

Yukarıdaki yöntemleri uyguladığınızda hiç zorlanmadan Fall Guys Missing Files hatasını çözebileceksiniz. Atladığımızı düşündüğünüz çözümler varsa yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizler için çözümlerin nasıl uygulanacağını adım adım anlatmaya geçelim.

Fall Guys Dosya Bütünlüğünü Kontrol Etme

Fall Guys Dosya Bütünlüğünü Kontrol Etme

Eksik dosya durumlarında yapılması gereken en önemli şeyler dosya bütünlüğünü doğrulamaktır. Nispeten uzun süren bir işlem olsa da çok büyük oranda doğrudan çözüme kavuşmanızı sağlayacaktır. Aşağıdaki adımları takip ederek Fall Guys eksik dosyalarını bulabilir ve otomatik olarak indirilmesini sağlayabilirsiniz.

 • Epic Games’i başlatın ve hesabınıza giriş yapın.
 • Kütüphaneniz içerisinden Fall Guys’ı bulun.
 • Üç noktaya sağ tıklayın ve “Yönet” deyin.
 • Verify yani dosya bütünlüğü kontrolü butonuna tıklayın.
 • İşlemin bitmesini bekleyin, işte bu kadar basit.

Doğrulama işleminin oldukça uzun sürebileceğini ve işlem sonunda bir indirme yapılması gerekebileceğini unutmamalısınız. Eğer yeterli internetiniz veya zamanınız yoksa daha müsait bir zamanda dosya bütünlüğünü kontrol etseniz iyi edersiniz. Bizden uyarması.

Epic Games Yeniden Başlatın

Çözüm yöntemlerimiz arasında uygulaması en kolay olan yöntem her Türk’ün aklına ilk gelecek olan yöntemdir, Epic Games’i yeniden başlatın. Bu önerme insanlara pek mantıklı gelmese de çoğu oyuncunun yaşadığı Fall Guys Missing Files hatasının çözümü programı yeniden başlatmak olabiliyor.

Visual C++ Onarma

Fall Guys Missing Files hatası çözümler arasında zorlu olanlardan bir tanesi de Visual C++ onarma veya yükleme işlemidir. İsminden gelen korku ile oyuncuların büyük bir bölümü Visual C++ dosyalarından çekinmektedir. Ancak sizlerle paylaşacağımız adımlar sayesinde korkmadan bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

 • Buraya tıklayarak Visual C++ Redistributable indirin.
 • Sisteminize uygun olan seçeneği indirmeye odaklanın.
 • İndirme işlemi bittikten sonra indirdiğiniz dosyayı çalışırın ve Onar deyin.
 • Eğer Onar seçeneği çıkmıyorsa kurulum talimatlarını uygulayarak kurulumu tamamlayın.
 • İşlemin bitmesini bekleyin.
 • Kurulum tamamlandıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Visiual C++ onarma işlemi başarıyla tamamladıktan sonra Fall Guys Missing Files hatasını tekrar almayacağınıza inanıyoruz. Adımları doğru attığınızdan emin olmalı, özellikle kaç bit sistem kullandığınıza dikkat etmelisiniz. Hata yapmayacağınıza inanıyoruz.

Fall Guys Nedir?

Fall Guys, yakın zamanda Epic Games tarafından hakları satın alınan ve tamamen ücretsiz olarak Epic Games üzerinden oynanabilen bir oyundur. Online turnuva sistemiyle oynanan oyunda tek amacınız en sona kalmak ve kupayı almaktır. Sona kalma çabanızı zorlaştıracak engeller, parkurlar ve rakiplerinizle eğlenceli bir mücadeleye gireceksiniz. Tabi, Fall Guys Missing Files hatasından kurtulmayı başarabilirseniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir